O firmie - Strona internetowa Awigo

Przejdź do treści
O firmie

"Awigo" Spółka Cywilna rozpoczęła działalność 1 marca 2010 roku. Właścicielami firmy są bracia Tomasz i Wojciech Szymscy.

Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyliśmy w trakcie pracy w jednej z firm branżowych z okolic Krakowa. Naszym celem jest budowanie trwałych więzi handlowych opartych na wzajemnym zrozumieniu, uczciwości i elastyczności. Nie nastawiamy się na szybki zysk, lecz na harmonijny wzrost wraz z rozwojem klientów. Nawiązujemy nowe kontakty z firmami stale poszerzając dostępny asortyment. Dzięki znajomości rynku i dużemu zaangażowaniu oferujemy wyroby najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Stale wprowadzamy nowinki techniczne, czy rozwiązania które dopiero wchodzą na rynek. Swoim kontrahentom pomagamy na każdym etapie zamówienia, od pomocy przy wyborze materiałów, aż do etapu dostawy towaru. Dlatego grono naszych klientów obejmuje zarówno małe firmy handlowe, jak i duże firmy wykonawcze z terenu całej Polski.

Świadectwem naszej solidności jest certyfikat Firmy Godnej Zaufania, który otrzymaliśmy za nieposzlakowany wizerunek firmy. Jest on również wykładnikiem satysfakcji naszych klientów i motywacją do dalszego doskonalenia.
Wszelkie prawa zastrzeżone Awigo
Wróć do spisu treści